Nábytek

Spánek – základ spokojeného života

Zní to jako klišé, ale je to pravda – spánek patří mezi jednu ze základních činností pro spokojený život. Díky kvalitnímu a nerušenému spánku prodlužujeme svůj život a dodáváme tělu dostatečnou regeneraci. Abyste si mohli užít opravdu dokonalý spánek, budete potřebovat kvalitní matraci a pohodlnou postel.

bed-575804_640

Akční nabídka matrací

Při výběru matrace můžete zvolit moderní latexové matrace, tradiční pěnové nebo pružinové matrace a pro nejmenší třeba dětské matrace přizpůsobené pro rozměry dětských postýlek a postelí. Na popularitě neztrácí ani matrace z koňských žíní, které jsou vhodné pro zimní i letní užívání a nabízí maximální komfort. Inspiraci a výhodné ceny hledejte na modernispani.

Pokud hledáte matrace pro vaši velkou postel nebo rozměrnější letiště, využijte akce na matrace 1+1, kdy za cenu jednoho získáte dva stejně kvalitní kusy a vytvoříte tak harmonické zázemí ve vaší ložnici pro sebe i drahou polovičku. Všechny matrace jsou opatřeny snímatelným nebo voděnepropustným potahem, který je pratelný a zajistí tak hygienické a nezávadné používání po celý rok. Potah si můžete vždy vybrat přesně podle svých požadavků. Jestliže využijete výhodné akce dvou matrací za cenu jedné, můžete se těšit na malý dárek v podobě dvou polštářků zdarma.

Ulevte namáhané páteři

Správné držení těla podpoříte i vhodným polštářem. Proto hledejte nabídky, díky nimž získáte například anatomický polštář zdarma. Vaše krční páteř bude ve správné poloze a nedojde k blokaci svalů. Nyní v nabídce najdete skvělou akci, která zahrnuje matrace Xena včetně tvarovaného polštáře. Matrace Xena je 14 centimetrů vysoká a poskytuje oporu pro rozložení váhy těla tak, aby nedocházelo k přetížení některé části. Pět anatomických zón a dvě strany s odlišnou tuhostí nabízí použití pro lidi, kteří spí raději na tvrdém nebo se oddávají sladkému snění na měkčí straně matrace.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *