Nábytek

Spánek – základ spokojeného života

Zní to jako klišé, ale je to pravda – spánek patří mezi jednu ze základních činností pro spokojený život. Díky kvalitnímu a nerušenému spánku prodlužujeme svůj život a dodáváme tělu dostatečnou regeneraci. Abyste si mohli užít opravdu dokonalý spánek, budete potřebovat kvalitní matraci a pohodlnou postel.

bed-575804_640

Akční nabídka matrací

Při výběru matrace můžete zvolit moderní latexové matrace, tradiční pěnové nebo pružinové matrace a pro nejmenší třeba dětské matrace přizpůsobené pro rozměry dětských postýlek a postelí. Na popularitě neztrácí ani matrace z koňských žíní, které jsou vhodné pro zimní i letní užívání a nabízí maximální komfort. Inspiraci a výhodné ceny hledejte na modernispani.

Pokud hledáte matrace pro vaši velkou postel nebo rozměrnější letiště, využijte akce na matrace 1+1, kdy za cenu jednoho získáte dva stejně kvalitní kusy a vytvoříte tak harmonické zázemí ve vaší ložnici pro sebe i drahou polovičku. Všechny matrace jsou opatřeny snímatelným nebo voděnepropustným potahem, který je pratelný a zajistí tak hygienické a nezávadné používání po celý rok. Potah si můžete vždy vybrat přesně podle svých požadavků. Jestliže využijete výhodné akce dvou matrací za cenu jedné, můžete se těšit na malý dárek v podobě dvou polštářků zdarma.

Ulevte namáhané páteři

Správné držení těla podpoříte i vhodným polštářem. Proto hledejte nabídky, díky nimž získáte například anatomický polštář zdarma. Vaše krční páteř bude ve správné poloze a nedojde k blokaci svalů. Nyní v nabídce najdete skvělou akci, která zahrnuje matrace Xena včetně tvarovaného polštáře. Matrace Xena je 14 centimetrů vysoká a poskytuje oporu pro rozložení váhy těla tak, aby nedocházelo k přetížení některé části. Pět anatomických zón a dvě strany s odlišnou tuhostí nabízí použití pro lidi, kteří spí raději na tvrdém nebo se oddávají sladkému snění na měkčí straně matrace.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *