Nezařazené

Praktické řešení koupelny u vás doma

Také se vám občas při listování katalogem výstavních koupelen zasteskne po novém, kvalitním a stylově řešeném provedení této místnosti? Pokud chcete svou koupelnu vylepšit, inspirujte se chytrými radami, díky nimž dostane zcela novou tvář.

Vybírejte správně

Stojíte před otázkou přestavby koupelny, nebo jen chcete obměnit již zastaralé vybavení? V obou případech volte chytře! Starší ročníky zaručeně ocení místo prostorné vany praktický sprchový kout, který nabízí maximální pohodlí a vlastnosti rovnající se lenošení ve vaně. Sice se nemůžete ponořit do vany plné pěny, zato se zbavíte obtíží s vylézáním z ní nebo strachu z uklouznutí. Do menších koupelen se skvěle hodí sprchové kouty, které mají posuvné dveře a neukrojí tak zbytečně místo z prostoru.

posuvné dveře

Jestliže rekonstruujete celou koupelnu a plocha vám to dovolí, můžete si pořídit klasické otevírací dveře do sprchového koutu. Ten by měl být koncipován tak, aby vám umožnil pohodlný ohyb, aniž byste se museli krčit nebo jakkoli slevovat ze svého komfortu. Ideální pro kouty do sprchy jsou sprchové dveře 90 centimetrů široké, které lze upevnit hned několika způsoby. Kromě klasické posuvné varianty pořídíte také dveře otevírací, zalamovací nebo shrnovací. Všechny mají své výhody a vyniknou i v malém prostoru.

Inspirace online

Chcete-li pořídit opravdu kvalitní komponenty a sanitu, zajisté nepohrdnete inspirací, kterou najdete online na levná-koupelna.cz. Kromě zmiňovaných sprchových koutů a dveří si můžete prohlédnout moderní baterie a příslušenství, stylové vany nebo koupelnový nábytek s úložným prostorem. I malá koupelna, kde musíte řešit každý centimetr místa, může vypadat moderně! Nezapomínejte, že v koupelně trávíte spoustu času, ať už během ranní hygieny nebo večerní očisty těla. Proto by měla být místem, kde se budete cítit příjemně.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *