Tipy

Kuchyně s ostrůvkem jako aktuální trend číslo jedna

Zařizujete si novou kuchyni a přemýšlíte nad tím, v jaké bude podobě? Kromě toho, že by měla mít dostatečné osvětlení (hlavně osvětlení pracovní plochy, k čemuž se nejvíce hodí LED osvětlení), nemělo by se zapomínat ani na správný výběr spotřebičů, jejichž umístění je nutné dobře promyslet. Přece jenom zabírají kus prostoru, se kterým se musí v kuchyni šetřit. Pokud navíc chcete zařídit kuchyni do moderního duchu, vsaďte na ostrůvek. 

osvětlení

Kuchyně s ostrůvkem jsou dnes pomyslným trendem číslo jedna. Už dávno jsou pryč doby, kdy součástí moderní kuchyně byly pracovní desky do písmene L. Ostrůvek – ten nabízí dostatek pracovního prostoru. A většinou je také centrem vaření, proto se nad ním vyjímá plně funkční digestoř. 

Kuchyně v černém nebo bílém odstínu?

Pokud byste chtěli pokračovat v zařizování moderní kuchyně, došlo by také na výběr ideální barvy. Nabízí se v tomto případě otázka, jestli volit kuchyni do bílého nebo černého odstínu. Loňský rok se nesl ve světlejším duchu, letos se sází spíše na tmavost. 

Jestliže vám přímo černá barva není po chuti, proč ji nezkombinovat se dřevěnými prvky nebo proč dřevo nezkombinovat se světlou bílou, kterou je možné v mírném množství použít.

Jídelna, které ke kuchyňskému koutu bude přiléhat

Aktuálně je také velmi stylové to, když jídelna přiléhá ke kuchyňskému koutu. Jídelní stůl může být dlouhý, tvořen kovovým podnožím a masivní dřevěnou deskou. Jídelní židličky zase mohou být drobnějšího vzhledu, nemusí být nutně velké a masivní. V každém případě by měly být pohodlné, ať si ke stolu sedáte opravdu s radostí. 

Nad jídelním stolem by se mělo vypínat správné osvětlení, které by mělo být stropní a v geometrickém tvaru. Opět mluvíme o trendu, který patří do každé moderní domácnosti.

 

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *